BIP
Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych
Aktualności
Oficer Centrum wyróżnionym studentem ASzWoj
28.06.2018
W dniu 26 czerwca 2018 roku uroczyście zakończono rok akademicki 2017/2018 na Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. W uroczystości udział wzięli absolwenci, pracownicy WBN oraz zaproszeni goście.

Dziekan wydziału płk nawig. gr hab. Bogdan Grenda podsumował osiągnięcia naukowe, wskazał kierunki rozwoju wydziału i uczelni, wręczył stypendia rektorskie oraz uhonorował  pamiątkowymi dyplomami wyróżniających się studentów w wielu dziedzinach życia akademickiego. Wśród wyróżnionych za zaangażowanie w procesie pozyskiwania wiedzy i uzyskanie najwyższych wyników w nauce w grupie studentów studiów podyplomowych znalazł się kapitan Robert Rząca z Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych, który w mijającym roku akademickim studiował na kierunku Zarządzani Kryzysowe.

 

„Zaskoczyło mnie to wyróżnienie i jednocześnie ucieszyło. W momencie gdy odbierałem dyplom czułem, że mogłem w trakcie studiów dać z siebie jeszcze więcej. Nie ukrywam satysfakcji choć szkoda mi było, że wystąpiłem jako jedyny student w mundurze wśród wyróżnionych.” – powiedział wyróżniony student kpt. Robert Rząca.

por. Katarzyna Rzadkowska


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych