BIP
Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych
Aktualności
Pożegnanie żołnierza CPdMZ
07.12.2018

Sala tradycji to wyjątkowe miejsce w każdej jednostce. Oprócz gościnnych wizyt, odbywają się tam ważne wydarzenia dla żołnierzy i pracowników resortu obrony narodowej. W piątek, 7 grudnia odbyło się uroczyste pożegnanie oficera starszego przenoszącego się do struktur innego rodzaju ził zbrojnych.

 

Ppłk Kazimierz Lesiak pożegnał się z Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych, by dalej kontynuować swoją służbę, poza kieleckim garnizonem. Komendant CPdMZ płk Paweł Chabielski podziękował za wkład pracy, zaangażowanie, wsparcie i profesjonalizm, którym ppłk Lesiak wykazywał się podczas swojej służby w Kielcach.

 

„Ponad 10 lat służby w Kielcach minęło bardzo szybko. To Wasza zasługa, ponieważ atmosfera pracy w Centrum jest wyjątkowa. Każdemu korpusowi żołnierzy oraz pracownikom cywilnym tej jednostki należy się najwyższy szacunek.” – dodał ppłk Lesiak.

 

Licznie zgromadzeni żołnierze i pracownicy resortu obrony narodowej świadczą o tym, jak dobrą opinią cieszył się pułkownik w kieleckiej jednostce.

por. Katarzyna Rzadkowska


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych