BIP
Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych
Sekcja artystyczna
Przy CPdMZ  działa klub  żołnierski, w którym pracują  instruktorzy  znani w środowisku artystycznym, prowadza oni darmowe  zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
 
Igor Endone Kowalczyk
 
Przez lata uprawiał taniec towarzyski, electric boogie oraz break dance. Studiował
w Warszawskiej Szkole Reklamy oraz projektowanie produktu i komunikacji wizualnej w filii krakowskiego ASP. Współtworzył „Project 142” w Londynie – grupę artystów zajmujących się regeneracją poindustrialnych przestrzeni poprzez sztukę. W swoich płótnach, jak i w malarstwie ściennym operuje szeroką paletą barw. Czuć w nich wpływy streetart’owego rodowodu. Jego prace wielokrotnie pokazywane były na wystawach w Polsce, Londynie oraz Berlinie.
 
Patrycja Wojtasik – dyplomowany instruktor
 
Swoją przygodę z tańcem zaczynała od Disco Dance poprzez Taniec Towarzyski, Jazz a od 9 lat specjalizuje się w Hip-Hopie. Bierze udział w szkoleniach z różnych technik tanecznych
z najlepszymi tancerzami w Polsce i na świecie. Ma na swoim koncie wiele osiągnięć na arenie ogólnopolskiej jak i międzynarodowej. Trzykrotnie zajęła 1 miejsce na eliminacjach do Mistrzostw Świata, zdobyła również 5 miejsce w Dance World Cup Bukareszt, 1 miejsce w VI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Freestyle Move It Moszczenica PZTF 2017, 2 msc w VIII Turnieju Ogólnopolskim Taneczna Środa 2017.
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych